Armada AVM Oto Yıkama

Ankara Beştepe mahallesinde Eskişehir yolu üzerinde bulunan Armada Alışveriş Merkezi içerisinde aracınızı yıkatabilmeniz için oto yıkama bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin -4. katında KöpüQ Oto Yıkama‘dan bu hizmeti alabilirsiniz.

* * *

Her alışveriş merkezinin altında oto yıkama hizmeti bulunuyor. Armada’da önceleri Oto Hamam adıyla başka bir oto yıkamacı bulunuyormuş. İnternet araştırmasıdan elde ettiğim bilgilere göre el değiştirmiş ve adı da KöpüQ Oto Yıkama olarak değişmiş. Eski işletmeyle ilgili internette bir çok şikayet bulunuyor. Yeni işletmede henüz çok şikayet yok, bu iyi bir durum aslında. Ancak oto yıkama işletmesi bu iyi durumu tersine çevirmek için emin adımlarla ilerliyor.

Oto yıkama hizmeti ortalamanın çok üstünde. Fiyatları da genel olarak ortalamanın üstünde. Alışveriş merkezi ziyaretçi profili nedeniyle lüks araçları burada görmek mümkün. Genel olarak yoğunlar. Sanıyorum bundan dolayı olsa gerek, farklı bir satış politikası benimsemişler. Sadece iç dış yıkama hizmeti alamıyorsunuz. En az detaylı temizlik hizmeti almanız mümkün oluyor. Bu hizmetin ücreti de normal iç dış yıkamanın 2 katından fazla.

* * *

Armada Alışveriş Merkezi konum olarak Ankara’nın nezih semtlerinden birinde yer alıyor. Dolayısıyla neredeyse tüm mağazaları belirli bir kalitenin üzerinde. Neredeyse tüm mağazalar dedim, çünkü oto yıkama dükkanı bu genellemenin dışında kalıyor maalesef. Bu yorumu yapmama sebep olan bir konu yaşadım ve bunu da ayrı bir yazıda detaylı anlattım. Okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Kriz anında müşteri ile iletişimde sınıfta kaldılar. Hatalarını asla kabul etmeyerek, teknolojiyi de kullarak çeşitli yöntemlerle tersine çevirebiliyor ve sizi suçlu çıkarabiliyorlar. Bir başka müşterinin bir şikayet sitesine yazdığı yorum bu konuyu açıklayıcı ikinci yazı olacaktır. Okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

* * *

Oto yıkama dükkanı yönetimi ile iletişime geçmek isterseniz ilgili firmanın Instagram sayfası üzerinden mesaj yazarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Armada Alışveriş Merkezi de bu konuda yardımcı olmaktadır. Firmaya ulaşamazsanız Armada Alışveriş Merkezi ile iletişime geçerek, oto yıkama yetkilisinin sizinle iletişime geçmesi konusunda yardım alabilirsiniz.

Bir çoğumuz aracımızı her oto yıkamaya verirken ister istemez tedirginlik yaşıyoruz, acaba bir problem olur mu diye. Belki de kötüyü düşünerek kötüyü çağırıyoruz, bilemeyeceğim artık. Aracınızı buraya emanet edin veya etmeyin şeklinde yönlendirici bir mesaj vermem doğru olmaz. Genel hatlarda mevcut durumu ortaya koyarak bilgilendirme amaçlı bu yazıyı hazırladım. Aracınız ile ilgili son karar sizin tabiki..